Spunky Beat Słuchawki douszne - Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Smart Touch Control Bluetooth 5.0 Bezprzewodowe słuchawki douszne Słuchawki czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €86,36 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €84,44 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €81,57 za sztukę i zapisz 15%
Bezprzewodowe słuchawki Tronsmart Spunky Beat z Bluetooth 5.0 mają idealny kształt dla każdego ucha, zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii. Są wytrzymałe pod względem jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe w przypadku każdej ulubionej muzyki.
Dzięki aplikacji Tronsmart - dostępnej w Google Play i App Store - możesz w pełni kontrolować słuchawki. Słuchawki douszne mają Smart Touch, więc do różnych funkcji używasz tylko jednego niewidocznego przycisku; włączanie / wyłączanie, odbieranie połączeń, dzwonienie, kończenie, odtwarzanie / pauza, poprzedni / następny.
Dzięki pojemności wkładek dousznych można odtwarzać muzykę do 24 godzin przy w pełni naładowanym etui ładującym. Bezprzewodowe wkładki douszne są wyposażone w 3 nasadki do małych, średnich i dużych uszu .
Technologia Qualcomm aptX współpracuje ze sterownikami pokrytymi grafenem, aby zapewnić bezstratny dźwięk o wysokiej wierności. Dzięki przetwornikowi 6 mm otrzymujesz głębokie basy, szczegółowe średnie i wyraźną górę.
Słuchawki bezprzewodowe są uniwersalnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; iPhone'y, smartfony z Androidem, tablety, laptopy, komputery, odtwarzacze MP4, ... Krótko mówiąc, wszystkie urządzenia z chipem Bluetooth będą współpracować z naszymi słuchawkami. Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej mocy dźwięku i aktywnej redukcji szumów zapewniają doskonały dźwięk z niskim basem i wysokimi, czystymi tonami.
- Smart Touch
- Bluetooth 5.0
- Qualcomm aptX
- Różne rozmiary załączników
| Specyfikacje | |
| Marka: | Tronsmart |
| Rodzaj: | Spunky Beat |
| Kolor: | czarny |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 15 metrów bez przeszkód |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Średnica sterownika: | 6mm |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 35 mAh 3,7 V. Stacja ładująca: 350 mAh 3,7 V. |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 6 do 8 godzin Obie zatyczki do uszu: od 3 do 4 godzin Czuwanie: 200 godzin Czas ładowania: 1,5 do 2 godzin |
| W uchu | tak |
| Inteligentny dotyk | tak |
| Redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth 5.0 |
| Pakiet zawiera: | 1x Bezprzewodowe słuchawki Tronsmart Spunky Beat 1x stacja ładująca 350 mAh 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
240562077

