iPhone 12 Mini Powercase 4000 mAh Powerbank Case Ładowarka Pokrowiec na baterię Czarny
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €46,98 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €44,37 za sztukę i zapisz 15%
- Kup 10 za €41,76 za sztukę i zapisz 20%
Nie możesz skończyć dnia ze swoim iPhonem? Siedzenie z pustym iPhonem jest bardzo irytujące, a ładowanie w podróży również nie wchodzi w grę. Oto poprawka! Dzięki temu poręcznemu etui zasilającemu zapewniasz iPhone'owi prawie trzykrotną pojemność baterii.
Bateria nie zajmuje dużo miejsca i jest całkowicie zintegrowana z etui, dzięki czemu bez problemu można ją zabrać ze sobą wszędzie i nie zapomnieć. Miękki silikon zapewnia dobrą ochronę i przyczepność iPhone'a.
Dzięki inteligentnemu rozdziałowi energii iPhone w pierwszej kolejności wykorzystuje całą moc z zewnętrznej baterii, która ładuje iPhone'a podczas użytkowania. Tylko wtedy, gdy obudowa baterii jest pusta, adresowana jest bateria samego iPhone'a.
Z tyłu obudowy zasilającej znajduje się przycisk włączania / wyłączania, za pomocą którego można włączać i wyłączać obudowę, a także cztery diody LED wskazujące pozostałą pojemność baterii.
| Specyfikacje | |
| Marka: | Certyfikowane rzeczy |
| Rodzaj: | Etui zasilające / Power bank / Bateria awaryjna |
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | czarny |
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Pojemność: | 4000 mAh |
| Koło życia: | 5000 godzin ładowania |
| Wejście wyjście: | 5 V 1,5 A-1,8 A. |
| Wstrząsoodporny: | tak |
| Odporny na zachlapanie: | tak |
| Pyłoszczelny | tak |
| Kompatybilny z: | iPhone 12 Mini |
| Pakiet zawiera: | 1x akumulator awaryjny / power bank 4000mAh Power case |
ProductID:
240173788
Leveringen netjes op tijd. Goede klantenservice. En veel keus.
Ze zijn zeer behulpzaam bij problemen maar natuurlijk jammer dat er problemen zijn. Bij mij blef de levering uit.
Maakt alle verkoopbeloftes waar

