Słuchawki bezprzewodowe Q20 - Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 Stereo Studio Black
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €105,26 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €102,92 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €99,42 za sztukę i zapisz 15%
Słuchawki bezprzewodowe ANKER Q20 to idealne połączenie wygody i wydajności. Otrzymujesz piękny dźwięk i niski bas w konkurencyjnej cenie. Po pierwszym użyciu słuchawki automatycznie parują się z urządzeniem Bluetooth.
Ta technologia nie ustępuje droższym modelom pod względem dźwięku; dzięki 40-milimetrowemu głośnikowi o wysokiej wierności z technologią BassUp i hybrydową redukcją szumów uzyskasz niski bas i czyste tony. Słuchawki wykorzystują technologię Bluetooth V5.0, aby zapewnić stabilne połączenie podczas przesyłania strumieniowego dźwięku.
Słuchawki mają wbudowany mikrofon HD i różne przyciski na uchu do sterowania muzyką, głośnością lub nagrywania rozmowy. Nauszniki są wykończone pianką z pamięcią, super miękkie i dobrze wentylowane; długotrwały i prawie niezauważalny. W skrócie; bardzo wygodny!
- Automatyczne parowanie Bluetooth
- Wbudowany mikrofon HD
- Technologia BassUp
- Hybrydowa redukcja szumów
| Specyfikacje | |
| Marka: | KOTWICA |
| Modelka: | Pytanie 20 |
| Numer modelu: | A3025 |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Bezprzewodowe słuchawki / zestaw słuchawkowy |
| Nauszne lub nauszne: | Nauszne |
| Redukcja szumów: | tak |
| Stereofoniczny: | tak |
| Miękkie wykończenie: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth w wersji 5.0 AUX |
| Odległość Bluetooth: | 10m |
| Pauza w szkole: | Do 40 godzin Czuwanie: 20 dni Naładowany o godzinie 2 |
| Bateria: | 400 mAh |
| Średnica sterownika: | 40mm |
| Czułość głośników: | 99 dB |
| Częstotliwość: | 100 Hz - 20 KHz |
| Impedancja: | 32 omy |
| Pakiet zawiera: | 1x Bezprzewodowe słuchawki Anker Q20 1x kabel ładujący Micro-USB do USB 1x kabel AUX 1x instrukcja |
ProductID:
239164951

