Słuchawki bezprzewodowe S1 - ANC True Touch Control TWS Słuchawki Bluetooth 5.0 Słuchawki douszne Białe
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €100,76 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €98,52 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €95,17 za sztukę i zapisz 15%
Słuchawki bezprzewodowe mają duży plus; nigdy więcej nie przejmowałem się tymi irytującymi kablami!
Bezprzewodowe słuchawki douszne Baseus S1 z Bluetooth 5.1 mają idealny kształt dla każdego ucha, zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii. Są wytrzymałe w jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe dla całej Twojej ulubionej muzyki dzięki ANC (Active Noise Control).
Dzięki pojemności słuchawek możesz odtwarzać muzykę do 5 godzin na jednym ładowaniu i do 24 godzin przy w pełni naładowanym etui ładującym . Bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w 3 nasadki do małych, średnich i dużych uszu .
Słuchawki bezprzewodowe są uniwersalnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; iPhone'y, smartfony z Androidem, tablety, laptopy, komputery, odtwarzacze MP4, ... Krótko mówiąc, wszystkie urządzenia z chipem Bluetooth będą współpracować z naszymi słuchawkami. Korzystasz również z najnowszych funkcji, takich jak automatyczne parowanie i redukcja szumów.
- Wysoka wierność dźwięku i głęboki bas
- Bluetooth 5.1
- Wsparcie dla Siri
- 24 godziny odtwarzania ze stacją ładującą
- Aktywna kontrola hałasu
| Specyfikacje | |
| Marka: | Baseus |
| Modelka: | S1 |
| Kolor: | Biały |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Średnica sterownika: | 3mm |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 40 mAh 3,7 V. Stacja ładująca: 380 mAh 3,7 V. |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 8 do 10 godzin Obie zatyczki do uszu: od 4 do 5 godzin Stacja ładująca: 30 godzin Czuwanie: 150 godzin Czas ładowania: 1 do 1,5 godziny |
| Interfejs ładowania: | Wpisz C. |
| W uchu | tak |
| Prawdziwy dotyk | tak |
| Redukcja / redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth |
| Pakiet zawiera: | 1x słuchawki bezprzewodowe Baseus S1 1x stacja ładująca 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
239152547
Netjes op tijd. Alles goed geregeld zeer betrouwbare webshop.

