Bezprzewodowe słuchawki do gier z mikrofonem dookólnym - do PS4 / PS5 - Słuchawki do zestawu słuchawkowego z mikrofonem czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €56,66 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €55,40 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €53,52 za sztukę i zapisz 15%
Bezprzewodowe słuchawki do gier HAVIT to fantastyczne rozwiązanie dla każdego gracza z ograniczonym budżetem i zapewniające najlepszy stosunek jakości do ceny. Otrzymujesz dobry dźwięk i niski bas w konkurencyjnej cenie!
Pod względem dźwięku zestaw słuchawkowy nie ustępuje droższym modelom; dzięki 53-milimetrowemu głośnikowi o wysokiej wierności otrzymujesz nowy poziom realizmu w swoich grach. Słuchawki wykorzystują czysty dźwięk i izolację od szumów dla mikrofonu dookólnego, a na uchu zestawu słuchawkowego znajdują się przyciski do regulacji głośności i mikrofonu.
Słuchawki mają mikrofon dookólny , który można wyjąć, jeśli chcesz tylko słuchać muzyki, lub podłączyć go ponownie w celu komunikacji podczas grania.
Nauszniki są wykończone pianką z pamięcią, super miękkie i dobrze wentylowane dla najlepszego możliwego komfortu; długotrwały i prawie niezauważalny. Pałąk jest bardzo ergonomiczny i wygodny. W skrócie; wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać wspaniałe wrażenia z gry.
Dzięki dołączonemu adapterowi te słuchawki mogą być używane ze wszystkimi urządzeniami, dzięki czemu są kompatybilne z PlayStation 4/5, Xbox i PC / laptopem .
- Mikrofon dookólny
- Czysty rezonans basów i technologia wielokierunkowej redukcji szumów
- Kompatybilny ze wszystkimi Twoimi urządzeniami
- Głośnik o wysokiej wierności 53 mm
| Specyfikacje | |
| Marka: | HAVIT |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Słuchawki / zestaw słuchawkowy do gier |
| Nauszne lub nauszne: | Nauszne |
| Redukcja szumów: | tak |
| Stereofoniczny: | tak |
| Miękkie wykończenie: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Kabel AUX 3,5 mm |
| Średnica sterownika: | 53 mm |
| Czułość głośników: | 105 dB |
| Częstotliwość: | 20 Hz - 20 KHz |
| Impedancja: | 32 omy |
| Pakiet zawiera: | Zestaw słuchawkowy do gier 1x HAVIT |
ProductID:
238862938
Ik ben meer dan tevreden over alle artikelen
Veel mooie kortingen ontvang ik via mail, het aanbod is superruim

