Okulary przeciwsłoneczne Drewno orzechowe - UV400 i filtr polaroidowy dla mężczyzn i kobiet - niebieskie
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €28,31 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €27,68 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €26,74 za sztukę i zapisz 15%
Projektanci Barcur starają się tworzyć piękne, wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn i kobiet. Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych w konkurencyjnej cenie za najwyższą jakość.
Okulary przeciwsłoneczne Barcur mają bardzo solidną oprawkę i miękkie końcówki ułatwiające noszenie. Oprawka jest wykonana ze specjalnego stopu orzecha, który sprawia, że okulary są nie tylko lekkie jak piórko, ale także bardzo wytrzymałe.
Soczewki wyposażone są w filtr UV400, który blokuje wszelkie szkodliwe promienie UV. Ponadto soczewki wyposażone są w filtr polaryzacyjny, dzięki czemu znacznie mniej kłopotów z dokuczliwym odblaskami od np. Mokrej nawierzchni drogi. Idealnie nadaje się do użytku w ruchu ulicznym!
- Orzechowa rama
- Filtr UV400
- Filtr polaryzacyjny
| Specyfikacje | |
| Marka: | Barcur |
| Modelka: | BC8700 |
| Rama: | Stal nierdzewna |
| Szerokość ramy: | 145 mm |
| Długość nóg: | 145 mm |
| Dopasowanie: | Średni (M) |
| Szerokość mostka: | 18 mm |
| Soczewki: | 48 * 63 mm |
| Filtry obiektywu: | Filtr UV400 Filtr polaryzacyjny |
| Pakiet zawiera: | 1x Okulary przeciwsłoneczne Barcur z drewna orzechowego |
ProductID:
237385243
Duidelijke site met topprijzen
Makkelijk bestellen en op tijd geleverd.

