Podstawka biurkowa Qi / Ładowarka bezprzewodowa 15W - Uniwersalny uchwyt na telefon typu C Bezprzewodowa ładowarka Biurko Standardowa podkładka Czarna
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €20,42 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €19,29 za sztukę i zapisz 15%
- Kup 10 za €18,15 za sztukę i zapisz 20%
Kup bezprzewodową ładowarkę samochodową?
Nienawidzisz kabli do ładowania? Uchwyt na telefon i bezprzewodowa ładowarka firmy FDGAO to idealne rozwiązanie. Uchwyt został zaprojektowany, aby służyć jako podstawka biurkowa do telefonu podczas ładowania. Dzięki możliwości postawienia telefonu również w pozycji pionowej, uchwyt doskonale nadaje się również do prowadzenia rozmów wideo za pomocą np. FaceTime.
Ze względu na konstrukcję uchwyt jest również przyjazny dla etui i możesz go po prostu nosić, gdy go używasz. Dzięki antypoślizgowej konstrukcji telefon nie będzie się ślizgał i nie pojawią się zarysowania. Szybkie i bezprzewodowe ładowanie smartfona nigdy nie było prostsze dzięki bezprzewodowej ładowarce!
Zgodność
Stacja ładująca ma uniwersalne zastosowanie. Ta ładowarka nie jest odpowiednia dla smartfonów bez funkcji ładowania bezprzewodowego, chyba że telefon jest wyposażony w etui umożliwiające ładowanie bezprzewodowe.
Możesz użyć bezprzewodowej ładowarki do smartfonów z:
- Samsung Galaxy S6 i nowsze
- iPhone 8 lub nowszy
- Huawei Mate 20 Pro i nowsze
- Telefon jest łatwy w obsłudze
- Przyjazny dla przypadku
- Ładowarka Qi i podstawka na biurko w jednym
| Marka: | FDGAO |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | Plastikowy |
| Zgodność: | uniwersalny |
| Odległość ładowania: | <= 8 mm |
| Berło: | USB typu C. |
| Wejście: | 12 V / 2,2 A, 9 V / 3 A, 9 V / 1,67 A, 5 V / 2 A. |
| Wynik: | 15 W / 10 W / 7,5 W / 5 W. |
| Pakiet zawiera: | 1x bezprzewodowa ładowarka FDGAO i stojak na biurko |
Kupowanie ładowarki bezprzewodowej nigdy nie było prostsze!
ProductID:
234941791
Uitgebreide betalings en afleverings opties. Goede producten.

