Bezprzewodowe słuchawki do gier z mikrofonem na wysięgniku - na PC / Xbox / PS4 / PS5 - Słuchawki z mikrofonem w kolorze czarnym
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €64,76 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €63,32 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €61,17 za sztukę i zapisz 15%
Bezprzewodowe słuchawki do gier OneOdio to fantastyczne rozwiązanie dla każdego gracza z ograniczonym budżetem i zapewniające najlepszy stosunek jakości do ceny. Otrzymujesz dobry dźwięk i niski bas w konkurencyjnej cenie!
Pod względem dźwięku zestaw słuchawkowy nie ustępuje droższym modelom; dzięki głośnikowi o wysokiej wierności 50 mm zyskujesz nowy poziom realizmu w swoich grach. Słuchawki wykorzystują czysty dźwięk i izolację od szumów dla mikrofonu dookólnego, a na uchu zestawu słuchawkowego znajdują się przyciski do regulacji głośności i mikrofonu.
Dzięki Bluetooth 5.0 bezprzewodowy zestaw słuchawkowy osiąga wysokie prędkości transmisji, a dzięki baterii 1500 mAh słuchawki bezprzewodowo zapewniają do 80 godzin odtwarzania, co zapewnia wyjątkowo długie użytkowanie. Do gier słuchawki mogą być również używane bezpośrednio z kablem, z pozłacanym złączem AUX, które zapewnia szybką reakcję.
Nauszniki są wykończone pianką z pamięcią, super miękkie i dobrze wentylowane dla najlepszego możliwego komfortu; długotrwały i prawie niezauważalny. Pałąk jest bardzo ergonomiczny i wygodny. W skrócie; wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać wspaniałe wrażenia z gry.
Te słuchawki mogą być używane ze wszystkimi urządzeniami, więc są kompatybilne z PlayStation 4/5, Xbox i PC / laptopem.
- Wbudowany mikrofon na pałąku
- 80 godzin ciągłego odtwarzania
- Pozłacane złącze AUX
- Bluetooth 5.0 dla dużych prędkości
- Kontrola głośności i mikrofonu na uchu słuchawek
- Czysty rezonans basów i technologia wielokierunkowej redukcji szumów
| Specyfikacje | |
| Marka: | OneOdio |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Słuchawki / zestaw słuchawkowy do gier |
| Nauszne lub nauszne: | Nauszne |
| Redukcja szumów: | tak |
| Stereofoniczny: | tak |
| Miękkie wykończenie: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth 5.0 Kabel AUX 3,5 mm |
| Odległość Bluetooth: | 10 metrów |
| Protokół Bluetooth: | HFP / HSP / A2DP / AVRCP |
| Średnica sterownika: | 50 mm |
| Czułość głośników: | 110 dB |
| Częstotliwość: | 20 Hz - 20 KHz |
| Impedancja: | 32 omy |
| Bateria: | Litowo-polimerowy 1500 mAh |
| Czas użytkowania: | 80 godzin Czuwanie: 1500 godzin Naładowany o godzinie 3 |
| Pakiet zawiera: | 1x zestaw słuchawkowy do gier OneOdio |
ProductID:
232170747

