Słuchawki H1 Pro Bluetooth 5.0 Słuchawki bezprzewodowe HiFi Stereo Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €40,46 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €39,56 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €38,22 za sztukę i zapisz 15%
Słuchawki bezprzewodowe H1 Pro to idealne połączenie wygody i wydajności. Te lekkie słuchawki Bluetooth zapewniają potężny dźwięk dla wszystkich Twoich urządzeń. Wersja Pro H1 ma wyjątkowo długą żywotność baterii, do 20 godzin!
Ta technologia nie ustępuje droższym modelom pod względem dźwięku; dzięki 40-milimetrowemu głośnikowi stereo i stereo 3D uzyskasz niski bas i wyraźne tony.
Słuchawki wykorzystują Bluetooth V5.0 do strumieniowego przesyłania dźwięku. Idealny dla każdego, kto woli mieć wszystko bezprzewodowe bez utraty jakości dźwięku! Za każdym razem można również podłączyć kabel AUX, aby przesyłać dźwięk analogowy.
Nauszniki są wykończone pianką z pamięcią, super miękkie i dobrze wentylowane; długotrwały i prawie niezauważalny. W skrócie; bardzo wygodny!
- Mocna bateria 600 mAh zapewniająca do 20 godzin użytkowania
- Ergonomicznie zaprojektowany dla Twojej wygody
- Najnowsza wersja Bluetooth 5.0
| Specyfikacje | |
| Marka: | QSTT |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Bezprzewodowe słuchawki / zestaw słuchawkowy |
| Nauszne lub nauszne: | Nauszne |
| Redukcja szumów: | tak |
| Stereofoniczny: | tak |
| Miękkie wykończenie: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth w wersji 5.0 AUX |
| Odległość Bluetooth: | 10m |
| Pauza w szkole: | 20 godzin Naładowany od 1,5 do 2 godzin |
| Czekaj: | 200 godzin |
| Średnica sterownika: | 40mm |
| Czułość głośników: | 120 dB |
| Częstotliwość: | 20 Hz - 20 KHz |
| Impedancja: | 32 omy |
| Pakiet zawiera: | 1x słuchawki bezprzewodowe 1x kabel ładujący Micro-USB do USB 1x kabel AUX 1x instrukcja |
ProductID:
232169934
alles netjes ontvangen bedankt

