Bezprzewodowe słuchawki A1 - True Touch Control TWS Bluetooth 5.0 Słuchawki douszne Bezprzewodowe słuchawki Słuchawki douszne Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €34,52 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €33,76 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €32,61 za sztukę i zapisz 15%
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth mają idealny kształt dla każdego ucha. Nigdy więcej nie będziesz cierpieć z powodu węzłów w twoich kablach! Są bardzo wytrzymałe i zapewniają wysokiej jakości wrażenia słuchowe.
Bezprzewodowe słuchawki A1 z Bluetooth 5.0 i True Touch Control mają idealny kształt dla każdego ucha, zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii. Są wytrzymałe pod względem jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe w przypadku każdej ulubionej muzyki.
Słuchawki douszne mają technologię True Touch, więc do różnych funkcji używasz tylko jednego niewidocznego przycisku; włączanie / wyłączanie, odbieranie połączeń, dzwonienie, kończenie, odtwarzanie / pauza, poprzedni / następny. Dzięki wygodnemu wyskakującemu okienku zawsze możesz sprawdzić, ile pozostało naładowania baterii.
Słuchawki bezprzewodowe są uniwersalnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; iPhone'y, smartfony z Androidem, tablety, laptopy, komputery, odtwarzacze MP4, ... Krótko mówiąc, wszystkie urządzenia z chipem Bluetooth będą współpracować z naszymi słuchawkami.
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej wydajności dźwięku, głębokim basom i inteligentnej redukcji szumów CvC , zapewniają doskonały dźwięk z głębokimi basami i czystymi tonami.
- True Touch Control
- Wysoka wierność dźwięku i głęboki bas
- Inteligentna redukcja szumów CvC
- Najnowsza wersja Bluetooth 5.0
- Długotrwała bateria i bardzo niskie zużycie
- Wyskakujące okienko na smartfonie ze wskaźnikiem baterii
- Automatycznie łącz się ze swoim urządzeniem przez Bluetooth
| Specyfikacje | |
| Marka: | Ukkuer |
| Kolor: | czarny |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Średnica sterownika: | 13mm |
| Żeton: | Jerry AC6936D + MCU |
| Wrażliwość: | 98 dB |
| Odporność: | 32 omy |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 40 mAh Stacja ładująca: 250 mAh |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 4 do 6 godzin Obie zatyczki do uszu: od 2 do 4 godzin Czuwanie: 120 godzin |
| W uchu | tak |
| Prawdziwy dotyk | tak |
| Redukcja / redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth |
| Pakiet zawiera: | 1x słuchawki bezprzewodowe A1 1x stacja ładująca 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
232153448
Snelle levering en duidelijke beschrijving.

