Słuchawki z podwójnym sterownikiem AUX 3,5 mm - słuchawki Słuchawki przewodowe Słuchawki czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €13,46 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €13,16 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €12,71 za sztukę i zapisz 15%
Ten zestaw słuchawkowy firmy Bluelans zapewnia wysoką jakość dźwięku i głębokie basy dzięki konstrukcji z dwoma przetwornikami, a konstrukcja douszna zapewnia czyste tony.
Zatyczki do uszu zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii i mają idealny kształt dla każdego ucha. Są wytrzymałe pod względem jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe w przypadku każdej ulubionej muzyki.
Przy minimalnych stratach dźwięku i maksymalnej wydajności dźwięku zapewniają doskonały dźwięk z niskim basem i wysokimi, czystymi tonami. Słuchawki douszne są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami ze złączem AUX. Zestaw słuchawkowy jest typu plug and play, co oznacza, że nie musisz niczego instalować, aby korzystać z tego zestawu słuchawkowego.
- Kabel o długości 1,2 m
- Konstrukcja z dwoma przetwornikami
- Złącze AUX 3,5 mm
- Podłącz i graj
- Kompatybilny z iOS, Androidem, Windows itp.
| Specyfikacje | |
| Marka: | Bluelans |
| Kolor: | czarny |
| W uchu: | tak |
| Kierowcy: | 4x 2mm |
| Wbudowany mikrofon: | tak |
| Impedancja: | 32 omy |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz - 20 KHz |
| Wrażliwość: | 99 dB |
| Redukcja / redukcja szumów: | tak |
| Długość kabla: | 1,2 m |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Złącze AUX 3,5 mm |
| Pakiet zawiera: | 1x Słuchawki przewodowe Bluelans z podwójnym sterownikiem |
ProductID:
232138119
klantenservice vond ik minder goed maar wel goede oortjes

