Bezprzewodowe słuchawki QS2 - Słuchawki douszne Bluetooth 5.0 - Słuchawki douszne Słuchawki bezprzewodowe Słuchawki douszne Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €50,36 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €49,24 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €47,57 za sztukę i zapisz 15%
Słuchawki bezprzewodowe mają duży plus; nigdy więcej nie przejmowałem się tymi irytującymi kablami!
Bezprzewodowe słuchawki QCY QS2 z Bluetooth 5.0 i True Touch Control mają idealny kształt dla każdego ucha, zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii. Są wytrzymałe pod względem jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe w przypadku każdej ulubionej muzyki.
Słuchawki bezprzewodowe są uniwersalnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; iPhone'y, smartfony z Androidem, tablety, laptopy, komputery, odtwarzacze MP4, ... Krótko mówiąc, wszystkie urządzenia z chipem Bluetooth będą współpracować z naszymi słuchawkami.
Te bezprzewodowe słuchawki douszne wykorzystują technologię Bluetooth 5.0 dla dużych prędkości i bardzo silnego połączenia z większym zasięgiem. Dzięki opóźnieniu wynoszącemu zaledwie 65 ms słuchawki doskonale nadają się również do gier.
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej wydajności dźwięku, głębokim basom i aktywnej redukcji szumów , zapewniają doskonały dźwięk z głębokimi basami i czystymi tonami. Są również idealne do rozmów, a wbudowany mikrofon HD zapewnia optymalne wrażenia.
| Specyfikacje | |
| Marka: | QCY |
| Modelka: | QS2 |
| Kolor: | czarny |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 + EDR |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Średnica sterownika: | 6 mm |
| Impedancja: | 32 omy |
| Wrażliwość: | 108 dB |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz - 20 KHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 43 mAh Stacja ładująca: 800 mAh |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 6 do 8 godzin Obie zatyczki do uszu: od 3 do 4 godzin Czuwanie: 120 godzin Naładowany po około 2 godzinach |
| W uchu | tak |
| Kontrola głośności | tak |
| Redukcja / redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth |
| Pakiet zawiera: | 1x Bezprzewodowe słuchawki douszne QCY QS2 1x stacja ładująca 1x kabel do ładowania 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
231724143

