Power Bank 99.000 mAh z 4 portami - Wbudowana latarka - Zewnętrzna ładowarka awaryjna Ładowarka Czerwona
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €55,81 za sztukę i zapisz 2%
- Kup 5 za €54,67 za sztukę i zapisz 4%
- Kup 10 za €53,53 za sztukę i zapisz 6%
Dzięki bezprzewodowemu power bankowi zapobiegasz wyczerpaniu się baterii smartfona i nie jesteś już dostępny w połowie dnia. Korzystaj z powerbanku w pracy, na wakacjach lub podczas podróży komunikacją miejską bez żadnych problemów.
Dzięki pojemności baterii 99 000 mAh powerbank wytrzymuje długo, zawsze masz w kieszeni około dziesięciu pełnych doładowań iPhone'a lub smartfona. Na ekranie LED widać aktualny stan naładowania baterii.
Możliwe jest jednoczesne ładowanie czterech urządzeń dzięki czterem portom wyjściowym z szybkim ładowaniem 2.1A. Ładowanie samego power banku jest również bardzo łatwe dzięki dwóm różnym portom wejściowym: Micro-USB i USB-C. Możesz więc użyć dowolnego kabla, który jeszcze masz!
Power bank posiada wbudowaną latarkę z trzema trybami świecenia; niski, olśnienie i SOS w alarmowym kodzie Morse'a.
- 4 porty wyjściowe USB
- Porty ładowania Micro-USB, USB-C i Apple Lightning
- Pojemność 99 000 mAh
- Wbudowana latarka
| Specyfikacje | |
| Rodzaj: | Power bank / akumulator awaryjny |
| Kolor: | czerwony |
| Typ Baterii: | litowo-jonowa |
| Pojemność: | 99 000 mAh |
| Koło życia: | 1200 opłat |
| Wejście: | - Micro USB 5V/2,1A - USB-C 5V/2,1A |
| Wyjście: | 4x USB 5V/2,1A |
| Wbudowana latarka: | tak |
| Odporny na wstrząsy: | tak |
| Odporny na zachlapanie: | tak |
| Pyłoszczelny | tak |
| Waga: | 300 gramów |
| Wymiary: | 165*82*52mm |
| Pakiet zawiera: | 1x 99000 mAh Power Bank z 4 portami |
Dzięki jednej pełnej baterii tego power banku możesz w pełni naładować swój smartfon nawet dziesięć razy.
ProductID:
231590012
Snelle leveringen
Duidelijke site
Vriendelijke service van David!
Heb deze accu besteld voor de camera's op de paardenwei te voorzien van 4G. Heb deze op 2 juli 2021 besteld en extra 8€ betaald voor de 24u levering met verzekering we zijn nu al 9 juli en heb mijn bestelling nog steeds niet ontvangen ondanks ik een mail heb gekregen met de melding dat het verzonden was. Een track and trace code heb ik ook nog steeds niet ontvangen. Ik had al slechte reviews gelezen over deze site maar wou ze de voordeel van de twijfel geven en daar heb ik al lang spijt van. Al goed dat ik met klara betaald heb want anders zou ik mijn geld ook nooit terug gekregen hebben denk ik. Mails blijven ook onbeantwoord. Een goede raad bestel hier nooit iets!!!
Snelle en correcte service

