Słuchawki bezprzewodowe Pro 4 - True Touch Control Słuchawki douszne TWS Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 Słuchawki Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €28,76 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €28,12 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €27,17 za sztukę i zapisz 15%
Słuchawki bezprzewodowe mają duży plus; nigdy więcej nie przejmowałem się tymi irytującymi kablami!
Bezprzewodowe słuchawki Pro 4 z Bluetooth 5.0 i True Touch Control mają idealny kształt dla każdego ucha, zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii. Są wytrzymałe pod względem jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe w przypadku każdej ulubionej muzyki.
Słuchawki bezprzewodowe są uniwersalnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; iPhone'y, smartfony z Androidem, tablety, laptopy, komputery, odtwarzacze MP4, ... Krótko mówiąc, wszystkie urządzenia z chipem Bluetooth będą współpracować z naszymi słuchawkami. Korzystasz również z najnowszych funkcji, takich jak automatyczne parowanie i aktywna redukcja szumów.
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej mocy dźwięku, głębokim basom i aktywnej redukcji szumów, zapewniają doskonały dźwięk z głębokimi basami i czystymi tonami.
- True Touch Control
- Wysoka wierność dźwięku i głęboki bas
- Aktywna redukcja szumów
- Bluetooth 5.0
- Wsparcie dla Siri
| Specyfikacje | |
| Marka: | Juessen |
| Kolor: | czarny |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 15 metrów bez przeszkód |
| Średnica sterownika: | 13 mm |
| Wrażliwość: | 122 dB |
| Impedancja: | 32 omy |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz - 20 KHz |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 50 mAh Stacja ładująca: 200 mAh |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 6 do 8 godzin Obie zatyczki do uszu: od 3 do 4 godzin Czuwanie: 120 godzin Naładowany około półtorej godziny |
| W uchu | tak |
| Prawdziwy dotyk | tak |
| Redukcja / redukcja szumów: | tak |
| Wodoszczelność: | Odporność na zachlapanie IPX6 |
| Pakiet zawiera: | 1x Bezprzewodowe uszy Juessen Pro 4 1x stacja ładująca 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
231388513
Snelle levering, alles oké. Bedankt !!

