Cyfrowa waga kuchenna - 5kg / 1g - Precyzyjna cyfrowa waga kuchenna
Marka:
Stuff Certified®
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €22,91 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €22,40 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €21,64 za sztukę i zapisz 15%
Informacje
Dzięki tej cyfrowej wadze kuchennej możesz dostosować się do uncji, funtów lub gramów. Waga cyfrowa jest wyposażona w obszerną platformę wagową o średnicy 11 cm. Można z nim ważyć do 5 kg i jest specjalnie zaprojektowany do precyzyjnego ważenia z dokładnością do 1 grama.
Waga jest bardzo przyjazna dla użytkownika, wyłącza się automatycznie po minucie bezczynności. W ten sposób nie musisz go dotykać brudnymi rękami. Płytka ze stali nierdzewnej i materiał odporny na odciski palców zapewniają również łatwą konserwację.
Zasilanie zapewniają 2 baterie AAA, dzięki czemu baterie są bardzo łatwe do wymiany. Dzięki stylowemu wzornictwu waga ta będzie miłym dodatkiem do każdej (nowoczesnej) kuchni.
| ? Wyświetlacz cyfrowy | ? Funkcja tary |
| Specyfikacje | |
| Kolor: | Biały |
| Dostępne jednostki: | g, oz, lb |
| Skala: | 0-5000 g |
| Precyzja: | 1 g |
| Baterie: | 2x AAA (brak w zestawie) |
| Średnica platformy wagowej: | 11 cm |
| Wymiary: | 16,3 * 12,8 * 3,2 cm |
| Pakiet zawiera: | 1x Cyfrowa waga kuchenna 1x instrukcja obsługi w języku angielskim |
ProductID:
231259691
Sposoby płatności

