Bezprzewodowe słuchawki Airaux z zaczepem na ucho Sport - Sterowanie dotykowe - TWS Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 Słuchawki Słuchawki douszne Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €35,96 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €35,16 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €33,97 za sztukę i zapisz 15%
Słuchawki bezprzewodowe mają duży plus; nigdy więcej nie przejmowałeś się irytującymi kablami! Bezprzewodowe słuchawki douszne z Bluetooth 5.0 i True Touch Control mają idealny kształt dla każdego ucha, są zaprojektowane z myślą o ergonomii.
Są wytrzymałe pod względem jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe w przypadku każdej ulubionej muzyki. Ciesz się również fantastycznym 10-milimetrowym sterownikiem audio, który zapewnia wyjątkowo głębokie basy w uszach.
Słuchawki Bluetooth mają wodoodporność IPX5, co oznacza, że są chronione przed strumieniami wody, doskonale sprawdzają się podczas deszczu. Dzięki zaczepowi na ucho uszy pozostaną na swoim miejscu, idealne do uprawiania sportu!
Słuchawki są wyposażone w sterowanie dotykowe, więc do różnych funkcji używasz tylko jednego niewidocznego przycisku; włączanie / wyłączanie, odbieranie połączeń, dzwonienie, kończenie, odtwarzanie / pauza, poprzedni / następny.
Te słuchawki douszne wykorzystują technologię Bluetooth 5.0, dzięki czemu można błyskawicznie połączyć się z telefonem, a zużycie energii jest niskie. Funkcja Auto Connect zapewnia, że słuchawki automatycznie łączą się z telefonem po drugim połączeniu.
Są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; smartfony, tablety, odtwarzacze MP3 i tym podobne. Możesz więc używać ich na dowolnym urządzeniu!
- Obsługa dotykowa
- Bluetooth 5.0
- Z zaczepem na ucho
| Specyfikacje | |
| Marka: | Blitzwolf |
| Modelka: | Airaux |
| Kolor: | czarny |
| Funkcje: | Automatyczne polączenie Sterowanie dotykowe |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Impedancja: | 32 omy |
| Wrażliwość: | 42 dB |
| Bateria: | Słuchawki douszne: 50 mAh Stacja ładująca: 500 mAh |
| Czas użytkowania: | Zatyczki do uszu: do 8 godzin Stacja ładująca: do 24 godzin |
| Wodoodporny: | IPX5 |
| W uchu: | tak |
| Obsługa dotykowa: | tak |
| Redukcja szumów: | tak |
| Pakiet zawiera: | 1x bezprzewodowe słuchawki douszne Blitzwolf Airaux 1x stacja ładująca 1x kabel do ładowania 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
230802845
Tot op heden nog nooit problemen gehad met bestellen en levering.
Alles conform afspraak, dus tevreden.

