BW-FYE8 Bezprzewodowe słuchawki douszne - TWS Słuchawki douszne True Touch Control Słuchawki douszne Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 Słuchawki Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €53,96 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €52,76 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €50,97 za sztukę i zapisz 15%
Słuchawki bezprzewodowe mają duży plus; nigdy więcej nie przejmowałeś się irytującymi kablami!
Bezprzewodowe słuchawki Blitzwolf BW-FYE8 z Bluetooth 5.0 i True Touch Control mają idealny kształt dla każdego ucha, zostały zaprojektowane z dbałością o ergonomię. Są wytrzymałe pod względem jakości wykonania i zapewniają niezwykle wysokiej jakości wrażenia słuchowe w przypadku każdej ulubionej muzyki.
Słuchawki bezprzewodowe są uniwersalnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; iPhone'y, smartfony z Androidem, tablety, laptopy, komputery, odtwarzacze MP4, ... Krótko mówiąc, wszystkie urządzenia z chipem Bluetooth będą współpracować z naszymi słuchawkami.
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej mocy dźwięku, głębokim basom i aktywnej redukcji szumów , zapewniają doskonały dźwięk z głębokimi basami i czystymi tonami. Są również idealne do rozmów, a wbudowany mikrofon HD zapewnia optymalne wrażenia.
- True Touch Control
- Wysoka wierność dźwięku i głęboki bas
- Dekodowanie dźwięku apt-X
- Najnowsza wersja Bluetooth 5.0
- Wbudowany mikrofon
- Połącz się automatycznie przez Bluetooth
| Specyfikacje | |
| Marka: | Blitzwolf |
| Modelka: | BW-FYE8 |
| Kolor: | czarny |
| Układ Bluetooth: | QCC3020 |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Dekodowanie dźwięku: | Apt-X / SBC |
| Profile: | HSP / HFP / A2DP / AVRCP |
| Wrażliwość: | 97 dB |
| Impedancja: | 16 omów |
| Średnica sterownika: | 6,1 mm |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz - 20 KHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 40 mAh Stacja ładująca: 500 mAh |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 5 do 6 godzin Obie zatyczki do uszu: od 3 do 4 godzin Czuwanie: 400 godzin Naładowany o godzinie 2 |
| W uchu | tak |
| Prawdziwy dotyk | tak |
| Redukcja / redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth |
| Pakiet zawiera: | 1x słuchawki bezprzewodowe Blitzwolf BW-FYE8 1x stacja ładująca 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
229646222
Laatste aankoop prima ontvangen maar dit keer was die kapot... De webwinkel gaat het wel oplossen zegge ze.

