Bezprzewodowe słuchawki TWS z Powerbankiem 3500 mAh - Inteligentne sterowanie dotykowe Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.0 Słuchawki douszne Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €32,36 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €31,64 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €30,57 za sztukę i zapisz 15%
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth mają idealny kształt dla każdego ucha. Nigdy więcej nie będziesz cierpieć z powodu węzłów w twoich kablach! Są bardzo wytrzymałe i zapewniają wysokiej jakości wrażenia słuchowe.
Słuchawki douszne mają Smart Touch, więc do różnych funkcji używasz tylko jednego niewidocznego przycisku; włączanie / wyłączanie, odbieranie połączeń, dzwonienie, kończenie, odtwarzanie / pauza, poprzedni / następny.
Dzięki etui ładującemu o pojemności 3500 mAh możesz nie tylko ładować słuchawki, ale możesz także używać ich jako power banku dla swojego smartfona. Pudełko zawiera poręczny wskaźnik stanu baterii, który pokazuje, ile energii zostało na nim.
Słuchawki douszne są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; smartfony, tablety, odtwarzacze MP3 i tym podobne. Możesz więc używać ich na dowolnym urządzeniu!
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej mocy dźwięku i aktywnej redukcji szumów zapewniają doskonały dźwięk z niskim basem i wysokimi, czystymi tonami.
| Specyfikacje | |
| Kolor: | czarny |
| Modelka: | QJ-G5S |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Średnica sterownika: | 10mm |
| Odporność: | 32 omy |
| Wrażliwość: | 120 dB |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 150 mAh 3,7 V. Stacja ładująca: 3500 mAh 3,7 V. |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 6 do 8 godzin Obie zatyczki do uszu: od 4 do 5 godzin Czuwanie: 150 godzin Czas ładowania: 1 do 1,5 godziny |
| W uchu | tak |
| Inteligentny dotyk | tak |
| Redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth 5.0 |
| Pakiet zawiera: | 1x para słuchawek Bluetooth 1x stacja ładująca 3500 mAh 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
229163298
bedankt!!
perfecte pasvorm ze vallen niet makkelijk uit je oren verder gaat de batterij ook lekker lang mee
topspul+++
betrouwbaar bedrijf je krijgt hier waar voor je geld
prachtige en heel kwaliteitsvolle earphones
Alles goed
Prima spullen



