Sportowy smartwatch Smartband Smartfon Fitness Activity Tracker Zegarek iOS / Android Różowy
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €46,94 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €45,90 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €44,34 za sztukę i zapisz 15%
Chcesz kupić Torntisc Sport Smartwatch?
Przyszłość wreszcie nadeszła! Dzięki temu uniwersalnemu zegarkowi na rękę możesz łatwo uzyskać dostęp do standardowych funkcji smartfona i nie tylko, bez konieczności wyjmowania smartfona!
Jeśli chcesz kupić stylowy zegarek, który pomoże zmotywować Cię do osiągnięcia określonych celów w tym samym czasie, smartwatch Torntisc jest idealny. W trybie sportowym możesz prowadzić statystyki swoich codziennych czynności, mierzyć tętno i monitorować jakość snu.
Na ekranie dotykowym o przekątnej 1,28 cala możesz ustawić wygląd zegarka tak, jak chcesz. Możesz wybierać spośród różnych tarcz zegarka i mierników w trybie czuwania. Możesz używać różnych liczników, mierników i trackerów do aktywności.
Dzięki wygodnemu przypomnieniu będziesz otrzymywać powiadomienia push z wielu źródeł; SMS, Twitter, Facebook, Skype, WhatsApp i nie tylko! Zegarek jest ładowany za pomocą dołączonego kabla magnetycznego, więc nie musisz szukać portu do podłączenia kabla.
- Różne tryby sportowe
- Odporność na zanurzenie IPX5
| Specyfikacje | |
| Materiał paska: | TPU, różowy |
| Materiał obudowy: | Stal, złoto |
| Obsługiwany system operacyjny (OS): | Android 4.4 / iOS 8.0 i nowsze |
| Funkcje: | Monitor pracy serca Tryb sportowy Monitor aktywności Monitor snu Przypomnienie o połączeniu Krokomierz Chronograf Powiadomienia |
| Wodoszczelność: | Odporność na zanurzenie IPX5 |
| Powierzchnia magazynowa: | 128 MB pamięci RAM + 128 MB pamięci ROM |
| Średnica ekranu: | 32 mm |
| Pasmo: | 20 mm |
| Rozdzielczość ekranu: | 240x240 |
| Żywotność baterii: | 300 mAh |
| Bluetooth: | Bluetooth w wersji 4.0 |
| Pakiet zawiera: | 1x Sportowy smartwatch 1x magnetyczny kabel do ładowania 1x instrukcja |
ProductID:
229046009

