Grzejnik Smartmi Grzejnik elektryczny Grzejnik Grzejnik Wtyczka grzewcza Grzejnik ścienny Kominek
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €289,84 za sztukę i zapisz 2%
- Kup 5 za €283,93 za sztukę i zapisz 4%
- Kup 10 za €278,01 za sztukę i zapisz 6%
Ciesz się szybko ogrzanym pokojem i daj się ogarnąć ciepłem Xiaomi Smartmi Heater. Grzejnik o mocy 2200 W zapewnia szybkie ponowne ogrzanie, co jest idealne do szybkiego ogrzania pomieszczenia. Idealny do biura lub do nauki w pomieszczeniach do 30m².
Xiaomi zadbało o to, aby grzejnik był jak najbardziej ekonomiczny, a wszystko można precyzyjnie regulować za pomocą panelu dotykowego. Piec wykorzystuje termostat, aby sprawdzić, jak ciepło jest w pomieszczeniu i na tej podstawie może utrzymać stałą temperaturę.
Nagrzewnicą elektryczną można również sterować zdalnie za pomocą aplikacji MiHome i połączyć ją z głośnikiem Xiaomi Al. W ten sposób możesz ustawić, kiedy grzejnik się włączy i wróci do domu cieplutko.
Grzejnik ma stopień ochrony IPX4 i jest odporny na rozbryzgi wody. Wnętrze jest całkowicie zamknięte specjalną konstrukcją kanału odpływowego, zapewniającą dokładniejszą ochronę; radiator jest całkowicie odizolowany od płyty zasilającej. Dzięki temu piec nadaje się również do łazienki.
- Moc wyjściowa 2200 W.
- Ekran dotykowy
- Zdalne sterowanie
| Specyfikacje | |
| Marka: | Xiaomi |
| Modelka: | Grzejnik Smartmi 1S |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Chłodnica / Nagrzewnica elektryczna |
| Tabele: | 5 pozycji |
| Funkcje: | Wentylacja Termostat Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Z timerem: | tak |
| Powierzchnia grzewcza: | do 30m² |
| Wodoszczelność: | tak |
| Napięcie: | 220V |
| Moc: | 2200W |
| Sieć bezprzewodowa: | Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2,4 GHz |
| Wymiary: | 69 * 46 * 21 cm |
| Pakiet zawiera: |
1x grzałka Xiaomi Smartmi |
ProductID:
227916872
Eerlijke prijs voor goede kwaliteit
Verwarmt kosteffectief
Degelijk materiaal
Scherp geprijsd en razendsnel geleverd

