Grzejnik elektryczny Grzejnik grzejnikowy Grzejnik ścienny Przenośny
Marka:
Stuff Certified®
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €33,28 za sztukę i zapisz 2%
- Kup 5 za €32,60 za sztukę i zapisz 4%
- Kup 10 za €31,92 za sztukę i zapisz 6%
Informacje
Ciesz się szybko ogrzanym pomieszczeniem i daj się ogarnąć ciepłu grzejnika elektrycznego. Mały piec jest całkowicie montowany na ścianie i nie zajmuje miejsca na podłodze, wystarczy go podłączyć do gniazdka.
Podgrzewacz o mocy 400 W zapewnia, że szybko znów poczujesz ciepło. Idealny do szybkiego ogrzania pomieszczenia, z timerem do ustawiania czasu działania grzejnika. Idealne do biura lub do nauki.
- Moc wyjściowa 400 W.
- Grzejnik ścienny
- Z regulowanym timerem
| Specyfikacje | |
| Marka: | Certyfikowane rzeczy |
| Modelka: | VL-LY35 |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Grzejnik ścienny / Nagrzewnica elektryczna |
| Materiał: | Metal i TPU |
| Tabele: | Niski - średni - wysoki |
| Z timerem: | tak |
| Napięcie: | 240V |
| Zasilacz: | AC110-240V, 50 Hz / 60 Hz |
| Moc: | 400W |
| Waga: | 500g |
| Pakiet zawiera: |
1x Ogrzewanie elektryczne |
ProductID:
227723341
Sposoby płatności
Recenzje
10,0
/ 10
Ze leveren goede kwaliteit materialen tegen nette prijzen.
10,0
/ 10
Positief

