Profesjonalny pistolet do masażu - 20 ustawień - 6 głowic - W tym torba do przechowywania - Sport i relaks - Czarny
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €145,49 za sztukę i zapisz 2%
- Kup 5 za €142,52 za sztukę i zapisz 4%
- Kup 10 za €139,55 za sztukę i zapisz 6%
Rozluźnij mięśnie po treningu lub męczącym dniu. Z pistoletem do masażu POWCAN regenerujesz mięśnie szybciej niż kiedykolwiek i możesz się zrelaksować.
Jeśli po wysiłku odczuwasz bóle mięśni, a to utrudnia Ci kolejne sesje treningowe, urządzenie do masażu jest dla Ciebie idealne! Niezależnie od uprawianego sportu urządzenie zapewnia Twoim mięśniom profesjonalne, terapeutyczne i relaksujące chwile regeneracji. W ten sposób szybko jesteś gotowy do następnego treningu.
Urządzenie można precyzyjnie regulować dzięki 30 różnym ustawieniom prędkości, odpowiednim do różnych celów. Dostępnych jest również 6 głowic, z których każda ma określone przeznaczenie:
- Duża głowica kulowa: dla dużych grup mięśni
- Głowa łopaty: do kości na całym ciele
- Bifork head: na kręgosłup i szyję
- Płaska głowa: na każdą część ciała
- Łeb w kształcie kuli: do głębokiej tkanki stawowej
- Głowa kciuka: do rozluźnienia mięśni całego ciała
Urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe i można je ładować za pomocą dołączonej ładowarki. Urządzenie do masażu i akcesoria można przechowywać w torbie do przechowywania.
| Specyfikacje | |
| Marka: | POWCAN |
| Numer modelu: | TS-006 |
| Rodzaj: | Maszyna do masażu / pistolet do masażu |
| Kolor: | czarny |
| Bateria: | Bateria litowa 2400 mAh |
| Czas pracy: | 4 do 6 godzin Automatycznie wyłącza się po 15 minutach bezczynności |
| Prędkość: | 20 pozycji |
| Załączniki: | Duża głowica kulowa Łopata Głowa Bifork Płaska głowa Głowica pocisku Głowa kciuka |
| Ekran: | DOPROWADZIŁO Wskaźnik prędkości Wskaźnik stanu baterii |
| Dźwięk: | 30-55 dB |
| Materiał: | ABS + TPR |
| Waga: | ~ 1 kg |
| Pakiet zawiera: | 1x urządzenie do masażu POWCAN 6x załączniki 1x ładowarka 1x torba do przechowywania |
ProductID:
227668177
Mijn ervaring is erg positief.

