Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS-X9 Słuchawki douszne Słuchawki douszne Bezprzewodowe słuchawki Czarne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €32,36 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €31,64 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €30,57 za sztukę i zapisz 15%
Nowe bezprzewodowe słuchawki douszne HANXI sprawiają, że słuchanie muzyki jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki tym słuchawkom możesz długo słuchać muzyki bezprzewodowo.
Słuchawki douszne korzystają z automatycznego parowania po pierwszym parowaniu. Wyjmujesz słuchawki ze stacji ładującej i natychmiast rozpoczyna się parowanie. W pudełku znajduje się lampa bakteriobójcza UV, dzięki której wszelkie drobnoustroje obecne na słuchawce są automatycznie eliminowane.
Słuchawki douszne są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; smartfony, tablety, odtwarzacze MP3 i tym podobne. Możesz więc używać ich na dowolnym urządzeniu!
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej mocy dźwięku i aktywnej redukcji szumów zapewniają doskonały dźwięk z niskim basem i wysokimi, czystymi tonami.
- Bluetooth 5.0
- Lampa bakteriobójcza UV
- Ładowarka USB-C
| Specyfikacje | |
| Marka: | Certyfikowane rzeczy |
| Modelka: | TWS-X9 Pro |
| Kolor: | czarny |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Wrażliwość: | 122 dB |
| Średnica sterownika: | 8mm |
| Impedancja: | 42 omy |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 50 mAh Stacja ładująca: 500 mAh |
| Wodoszczelność: | Wodoodporność IPX5 |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 4 do 6 godzin Obie zatyczki do uszu: od 2 do 3 godzin Czuwanie: 100 godzin |
| W uchu | tak |
| Redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth 5.0 |
| Pakiet zawiera: | 1x Bezprzewodowe słuchawki HANXI TWS-X9 1x stacja ładująca 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
225320991
oplichters bij ali 5,euro 84 cent.
Prima service!
Heel tevreden van de geleverde service!
komt snel

