LEM11 Smartwatch 3-w-1 + Głośnik Bezprzewodowy / Powerbank iOS Android - 32 GB - Niebieski
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €289,94 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €283,50 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €273,84 za sztukę i zapisz 15%
Chcesz kupić smartwatch 3 w 1 + głośnik / powerbank?
Przyszłość wreszcie nadeszła! Dzięki smartwatchowi i głośnikowi 3 w 1 masz łatwy dostęp do wszystkich standardowych funkcji smartfona i możesz słuchać muzyki wszędzie!
Głośnik pełni również funkcję power banku zegarka o pojemności 1200 mAh. Możesz więc ładować smartwatch podczas słuchania muzyki.
Aby skorzystać z głośnika, zdejmij pasek ze smartwatcha, a następnie włóż go w otwór głośnika. Gotowy do muzyki!
Ekran smartwatcha posiada wyświetlacz HD. Każdy szczegół tego smartwatcha został starannie dopracowany, aby projekt był sam w sobie.
Na przodzie zegarka znajduje się aparat, dzięki któremu można łatwo prowadzić rozmowy wideo lub zrobić zdjęcie.
| Specyfikacje | |
| Kolor: | niebieski |
| Obsługiwany system operacyjny (OS): | Android 4.4 / iOS 8.4 i nowsze |
| Funkcje standardowe: | Aplikacje Sterowanie multimediami Rozmowy wideo Power bank / głośnik |
| Przestrzeń dyskowa (ROM): | 32 GB |
| Pamięć robocza (RAM): | 3 GB |
| Procesor (CPU): | MT6739 |
| Obsługa sieci: | 4G |
| Ekran: | 1,54 cala IPS / pełny widok |
| Rozkład: | 320 x 320 pikseli |
| Pojemność baterii: | Oglądaj: 600 mAh Głośnik / Powerbank: 1200 mAh |
| Długość życia: | Do 40 godzin Do 90 godzin z power bankiem |
| Dodatkowe cechy: |
Monitor pracy serca |
| Aparat fotograficzny: | 2 MP |
| Wodoszczelność: | IP67 |
| Pakiet zawiera: | Lemfo LEM11 3 w 1: 1x Smartwatch 1x głośnik / power bank |
ProductID:
225317435

