C28 Przenośny wentylator akumulatorowy - Wentylator ręczny zasilany bateryjnie Różowy
€20,66
€22,95
C28 Przenośny wentylator akumulatorowy - Wentylator ręczny zasilany bateryjnie Różowy
Marka:
Stuff Certified®
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €20,25 za sztukę i zapisz 2%
- Kup 5 za €19,83 za sztukę i zapisz 4%
- Kup 10 za €19,42 za sztukę i zapisz 6%
Informacje
Ten poręczny wentylator z możliwością ładowania jest idealny do użytku w domu, na plaży lub w podróży. Dzięki 2 regulowanym pozycjom możesz samodzielnie określić przepływ powietrza i ustawić idealne chłodzenie.
Dzięki składanej konstrukcji możesz używać wentylatora jako wachlarza ręcznego, ale możesz go również złożyć i postawić na przykład na stole. Wentylator jest dostarczany z akumulatorem i kablem USB do ładowania. Jest bardzo mały, więc możesz go zabrać wszędzie.
- Dwa tryby prędkości dla idealnego chłodzenia
- Wbudowana bateria
- Mały format
| Specyfikacje | |
| Marka: | Certyfikowane rzeczy |
| Modelka: | C28 |
| Rodzaj: | Wentylator ręczny |
| Materiał: | ABS + TPE |
| Kolor: | Różowy |
| Bryzgoszczelny: | tak |
| Odporny na kurz: | tak |
| Bateria: | 300 mAh |
| Posługiwać się: | 2 do 3 godzin na pełnej baterii |
| Zasilanie wejściowe: | DC 5 V 0,5 A. |
| Wymiary: | 30 * 36 * 92 mm |
| Waga: | 60g |
| Pakiet zawiera: | 1x wentylator ręczny |
ProductID:
225049725
Sposoby płatności
Recenzje
10,0
/ 10
Goeie producten. Zeer positief.

