G08 TWS Bezprzewodowe słuchawki Smart Touch Control Słuchawki douszne Bluetooth 5.0 Bezprzewodowe słuchawki douszne Słuchawki douszne
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €41,72 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €40,80 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €39,41 za sztukę i zapisz 15%
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth mają idealny kształt dla każdego ucha. Nigdy więcej nie będziesz cierpieć z powodu węzłów w twoich kablach! Są bardzo wytrzymałe i zapewniają wysokiej jakości wrażenia słuchowe.
Słuchawki douszne mają Smart Touch, więc do różnych funkcji używasz tylko jednego niewidocznego przycisku; włączanie / wyłączanie, odbieranie połączeń, dzwonienie, kończenie, odtwarzanie / pauza, poprzedni / następny.
Słuchawki douszne są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; smartfony, tablety, odtwarzacze MP3 i tym podobne. Możesz więc używać ich na dowolnym urządzeniu!
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej mocy dźwięku i aktywnej redukcji szumów zapewniają doskonały dźwięk z niskim basem i wysokimi, czystymi tonami.
- Smart Touch
- Bluetooth 5.0
- Pełnozakresowe HiFi
- Głęboka redukcja szumów
| Specyfikacje | |
| Marka: | Certyfikowane rzeczy |
| Rodzaj: | G08 |
| Kolor: | czarny |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 20 metrów bez przeszkód |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Kierowca: | 8mm AptX |
| Wrażliwość: | 42 dB |
| Impedancja: | 32 omy |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 50 mAh 3,7 V. Stacja ładująca: 2200 mAh 3,7 V. |
| Wodoodporny: | Wodoodporność IPX7 |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza wkładka douszna: od 6 do 8 godzin Obie zatyczki do uszu: od 3 do 4 godzin Czuwanie: 70 godzin Czas ładowania: 1,5 do 2 godzin |
| W uchu | tak |
| Inteligentny dotyk | tak |
| Redukcja szumów: | tak |
| Pakiet zawiera: | 1x Bezprzewodowe słuchawki TWS G08 1x stacja ładująca 2200 mAh 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
222893801
Prima bedrijf. Jammer dat adres niet kan aangepast worden nadat je bestelt hebt
Fijn!
Prima service. Bestelling erg snel binnen!
Geweldig, eeuwig klant nu!
Goeie site

