Soundcore Q10 Bezprzewodowe słuchawki Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth HiFi
€79,16
€87,95
Soundcore Q10 Bezprzewodowe słuchawki Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth HiFi
Marka:
ANKER
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €71,24 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €69,66 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €67,29 za sztukę i zapisz 15%
Informacje
Bezprzewodowe słuchawki Anker Soundcore Q10 to idealne połączenie wygody i wydajności. Otrzymujesz dobry dźwięk i niski bas w konkurencyjnej cenie!
Ta technologia nie ustępuje droższym modelom pod względem dźwięku; dzięki 40-milimetrowemu głośnikowi o wysokiej wierności otrzymujesz niskie basy i czyste tony.
Słuchawki używają Bluetooth V5.0 do strumieniowego przesyłania dźwięku, ale można również użyć zwykłego kabla AUX 3,5 mm.
Nauszniki są wykończone pianką z pamięcią, super miękkie i dobrze wentylowane; długotrwały i prawie niezauważalny. Na lewym uchu znajduje się mały mikrofon, którego możesz używać do wykonywania połączeń.
| Specyfikacje | |
| Marka: | Kotwica |
| Modelka: | Pytanie 10 |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Bezprzewodowe słuchawki / zestaw słuchawkowy |
| Nauszne lub nauszne: | Nauszne |
| Redukcja szumów: | tak |
| Stereofoniczny: | tak |
| Miękkie wykończenie: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth w wersji 5.0 AUX |
| Odległość Bluetooth: | 15m |
| Pauza w szkole: | 60 godzin Naładowany w mniej niż 2 godziny |
| Czekaj: | 250 godzin |
| Średnica sterownika: | 40mm |
| Czułość głośników: | 95 dB |
| Częstotliwość: | 16 Hz - 40 kHz |
| Impedancja: | 16 omów |
| Pakiet zawiera: | 1x słuchawki Anker Soundcore Q10 1x kabel USB do ładowania Kabel AUX 1x 3,5 mm 1x instrukcja |
ProductID:
218740774
Sposoby płatności
Recenzje
8,0
/ 10
tevreden over de kwaliteit
10,0
/ 10
Vriendelijk, professioneel en snel geholpen.



