Okulary VR Virtual Reality 3D 90 ° z pilotem Bluetooth do smartfonów
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €44,96 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €43,96 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €42,47 za sztukę i zapisz 15%
Wirtualna rzeczywistość to nowa technologia z bardzo wyjątkowym doświadczeniem. Śledzenie ruchu pozwala okularom widzieć, gdzie patrzysz, dzięki czemu możesz cieszyć się grami i filmami w trzech wymiarach.
Dzięki słuchawkom Virtual Reality zanurzysz się we własnym wirtualnym świecie. Umieszczasz smartfon w okularach VR, a telefon przekształca się we własne kino 3D za pomocą aplikacji 3D, gier i filmów.
Wygodny pałąk z miękkimi piankowymi brzegami pozwala godzinami wędrować we własnym świecie fantazji. VR Box jest idealny dla smartfonów od 4 do 6 cali i można go łatwo regulować do idealnej odległości dla oczu, aby uniknąć zawrotów głowy.
Te okulary Virtual Reality zapewniają wystarczającą swobodę ruchu, dzięki czemu możesz z łatwością cieszyć się oglądaniem w 360 stopniach. Z pomocą optycznego odczytu HD prawie nie zauważysz różnicy w stosunku do rzeczywistości, wyobrażasz sobie siebie jako postać w swoich ulubionych filmach i grach wideo.
Okulary Virtual Reality są dostarczane z pilotem Bluetooth, który idealnie leży w dłoni, dzięki czemu możesz ślepo korzystać z funkcji okularów VR.
- Kompatybilny z iOS i Androidem
- Oglądanie pod kątem 90 stopni
- Miękka twarz i pałąk
| Specyfikacje | |
| Marka: | VR Shinecon |
| Rodzaj: | Okulary wirtualnej rzeczywistości (VR) |
| Wsparcie | Smartfony od 4 do 6 cali (Android, iPhone, Windows itp.) |
| Obiektyw: | Konstrukcja o krótkiej ogniskowej 40 mm |
| Kąt widzenia: | 90 stopni |
| Regulacja odległości: | 44 - 54 mm |
| Regulacja wysokości: | 58 - 62 mm |
| Bryzgoszczelny: | tak |
| Odporny na kurz: | tak |
| Wymiary: | 15,5 * 21 * 14 cm |
| Pakiet zawiera: | 1x Okulary wirtualnej rzeczywistości Shinecon 1x pilot Bluetooth |
ProductID:
218164601
Vriendelijke service
heb hem pas na 2 weken gekregen maar was het wachten zeker waard
wij zijn er heel tevreden mee je krijgt hier zeker waar voor je geld , allen vind ik wel dat de communicatie rond de levering wat beter kon
Heel prettig en professioneel



