T6 Mini Bluetooth 5.0 Soundbox Bezprzewodowy głośnik Zewnętrzny głośnik bezprzewodowy Czerwony
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €32,86 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €32,13 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €31,03 za sztukę i zapisz 15%
Tronsmart T6 Mini Soundbox to mały głośnik Bluetooth 5.0 o doskonałym dźwięku. Głośnik oferuje fantastyczną wydajność, stylowy wygląd i liczne funkcje w konkurencyjnej cenie!
Łatwy do zabrania ze sobą i słuchania muzyki przez cały dzień poza domem. Dzięki Bluetooth głośnik ten można obsługiwać całkowicie bezprzewodowo za pośrednictwem smartfona.
Głośnik jest wyposażony w akumulator litowy 2500 mAh, który zapewnia 10 godzin odtwarzania. Dzięki głośnikowi stereo o mocy 15 W uzyskasz niski bas i wyraźne tony.
| Specyfikacje | |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Bezprzewodowy głośnik Bluetooth |
| Bluetooth: | Wersja 5.0 + EDR |
| Zasięg Bluetooth: | 30m |
| Bateria: | 2500 mAh litowo-jonowy |
| Czas odtwarzania: | 24 godziny |
| Czas ładowania: | 2 do 3 godzin |
| Eliminacja echa akustycznego: | tak |
| Dźwięk przestrzenny 3D: | tak |
| NFC (komunikacja bliskiego zasięgu): | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth AUX Karta TF / SD |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz - 20 KHz |
| Wrażliwość: | 90 dB |
| Wejście zasilania: | USB-C |
| Pakiet zawiera: | 1x Tronsmart T6 Mini Soundbox Kabel AUX 1x 3,5 mm 1x kabel ładujący USB-C 1x instrukcja |
ProductID:
217406299
Heel blij met de uitstekende audokwaliteit en het uiterlijk mag er ook zijn.
De bestelling komt helaas aan de late kant, moet je zeker op kunnen wachten.
Top! Keer op keer!
Matige kwaltieit
Prima. Levering kwam enkele dagen later maar goed.
Top service!
goed



