SR350 Słuchawki studyjne AUX Stereo Słuchawki monitorujące HiFi
Marka:
Samson
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €38,84 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €37,98 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €36,69 za sztukę i zapisz 15%
Informacje
Bezprzewodowe słuchawki Samson SR350 to najtańsze słuchawki studyjne. Otrzymujesz dobry dźwięk i fantastyczny komfort w konkurencyjnej cenie!
Ta technologia nie ustępuje droższym modelom pod względem dźwięku; dzięki 35-milimetrowemu głośnikowi o wysokiej wierności otrzymujesz niskie basy i czyste tony.
Słuchawki wykorzystują złącze AUX do strumieniowego przesyłania dźwięku i mają konstrukcję nauszną, która zapewnia maksymalną izolację. Nauszniki są wykończone pianką z pamięcią, super miękkie i dobrze wentylowane; długotrwały i prawie niezauważalny.
| Specyfikacje | |
| Marka: | Samson |
| Modelka: | SR350 |
| Kolor: | czarny |
| Rodzaj: | Bezprzewodowe słuchawki / zestaw słuchawkowy |
| Nauszne lub nauszne: | Nauszne |
| Stereofoniczny: | Tak, HiFi |
| Miękkie wykończenie: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | AUX |
| Średnica sterownika: | 35mm |
| Czułość głośników: | 110 dB |
| Częstotliwość: | 20 Hz - 20 KHz |
| Impedancja: | 32 omy |
| Długość kabla: | 2,5 m |
| Pakiet zawiera: | 1x słuchawki Samson SR350 1x instrukcja |
ProductID:
217315826
Sposoby płatności
Recenzje
10,0
/ 10
Werd tijdig geleverd en ik werd op de hoogte gehouden door David. :)
10,0
/ 10
Vriendelijk, aangenaam en snelle service



