DT-1 TWS Bezprzewodowe słuchawki Smart Touch Control Słuchawki douszne Bluetooth 5.0 Bezprzewodowe słuchawki Słuchawki do
€26,36
€32,95
DT-1 TWS Bezprzewodowe słuchawki Smart Touch Control Słuchawki douszne Bluetooth 5.0 Bezprzewodowe słuchawki Słuchawki douszne 300 mAh Słuchawki białe
Marka:
Stuff Certified®
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €23,72 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €23,20 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €22,41 za sztukę i zapisz 15%
Informacje
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth mają idealny kształt dla każdego ucha. Nigdy więcej nie będziesz cierpieć z powodu węzłów w twoich kablach! Są bardzo wytrzymałe i zapewniają wysokiej jakości wrażenia słuchowe.
Słuchawki douszne są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth; smartfony, tablety, odtwarzacze MP3 i tym podobne. Możesz więc używać ich na dowolnym urządzeniu!
Dzięki minimalnej utracie dźwięku, maksymalnej mocy dźwięku i aktywnej redukcji szumów zapewniają doskonały dźwięk z niskim basem i wysokimi, czystymi tonami.
- Muzyka / rozmowy do 3 godzin
- Bluetooth 5.0
| Specyfikacje | |
| Marka: | Certyfikowane rzeczy |
| Modelka: | DT-1 |
| Kolor: | Biały |
| Wersja Bluetooth: | V5.0 + EDR / BLE, bardzo niskie zużycie |
| Tryb Bluetooth: | A2DP 1.3 / HFP1 6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / D11.3 |
| Częstotliwość Bluetooth: | 2,4 GHz |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów bez przeszkód |
| Częstotliwość: | 20 Hz-20 KHz |
| Średnica sterownika: | 7mm |
| Pojemność baterii: | Słuchawki douszne: 45 mAh 3,7 V. Stacja ładująca: 300 mAh 3,7 V. |
| Czas na rozmowy / zabawę | Pojedyncza zatyczka do uszu: do 6 godzin Obie zatyczki do uszu: do 3 godzin Czuwanie: 180 godzin Czas ładowania: 1,5 do 2 godzin |
| W uchu | tak |
| Redukcja szumów: | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth 5.0 |
| Pakiet zawiera: | 1x para bezprzewodowych słuchawek Bluetooth 1x stacja ładująca 300 mAh 1x instrukcja obsługi |
ProductID:
215369599
Sposoby płatności
Recenzje
8,0
/ 10
Altijd een goede ervaring gehad
10,0
/ 10
een aanrader



