Głośnik bezprzewodowy Głośnik zewnętrzny Głośnik bezprzewodowy Bluetooth 4.2 Soundbar Box Pomarańczowy niebieski
€34,81
€40,95
Głośnik bezprzewodowy Głośnik zewnętrzny Głośnik bezprzewodowy Bluetooth 4.2 Soundbar Box Pomarańczowy niebieski
Marka:
Ukkuer
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €31,33 za sztukę i zapisz 10%
- Kup 5 za €30,63 za sztukę i zapisz 12%
- Kup 10 za €29,59 za sztukę i zapisz 15%
Informacje
Przenośny głośnik Ukkuer to mały głośnik Bluetooth 4.2 ze świetnym dźwiękiem. Głośnik oferuje fantastyczną wydajność, stylowy wygląd i liczne funkcje w konkurencyjnej cenie!
Łatwy do zabrania ze sobą i słuchania muzyki przez cały dzień poza domem. Dzięki Bluetooth głośnik ten można obsługiwać całkowicie bezprzewodowo za pośrednictwem smartfona.
Głośnik jest wyposażony w akumulator litowy 400 mAh, który zapewnia 12 godzin odtwarzania. Dzięki 42-milimetrowemu głośnikowi o wysokiej wierności uzyskujesz niski bas i wyraźne tony.
| Specyfikacje | |
| Kolor: | Pomarańczowy niebieski |
| Rodzaj: | Bezprzewodowy głośnik Bluetooth |
| Bluetooth: | Wersja 4.2 + EDR |
| Zasięg Bluetooth: | 10m |
| Bateria: | Litowo-jonowy 400 mAh |
| Czas odtwarzania: | 24 godziny |
| Czas ładowania: | 2 do 3 godzin |
| Eliminacja echa akustycznego: | tak |
| Dźwięk przestrzenny 3D: | tak |
| NFC (komunikacja bliskiego zasięgu): | tak |
| Strumieniowe przesyłanie dźwięku: | Bluetooth Karta TF / SD |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz - 20 KHz |
| Wrażliwość: | 95 dB |
| Wejście zasilania: | Micro USB |
| Pakiet zawiera: | 1x przenośny głośnik Bluetooth 1x kabel do ładowania micro-usb 1x instrukcja |
ProductID:
212876152
Sposoby płatności



