Mini Zewnętrzny Powerbank 20.000 mAh 2x USB Wyświetlacz LED Ładowarka Awaryjna Ładowarka Baterii Czarna
37,-
€38,95
Mini Zewnętrzny Powerbank 20.000 mAh 2x USB Wyświetlacz LED Ładowarka Awaryjna Ładowarka Baterii Czarna
Marka:
YTA
- Przetworzone i wysłane w ciągu 24 godzin
- 30 dni na zmianę zdania
- 3 lata gwarancji producenta
-
Szacowany czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Szacowany czas dostawy obejmuje czas wysyłki 24 godziny i zależy również od potwierdzenia płatności i wybranej usługi wysyłkowej. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w okresach ruchliwych mogą wystąpić opóźnienia z usługami kurierskimi. UWAGA: Z powodu nieoczekiwanych okoliczności zawsze może się zdarzyć, że Twoje zamówienie będzie w drodze dłużej niż szacowano. Więcej informacji
W przypadku zamówień z czasem dostawy przekraczającym 5-8 dni roboczych, zawsze istnieje możliwość, że zamówiony produkt będzie musiał zostać sprowadzony do kraju przeznaczenia. Klient pozostaje osobiście odpowiedzialny za import dostarczonych towarów oraz ponosi wszelkie koszty cła importowego, kosztów importu i podatku VAT w przypadku zakupu produktów Stuff Enough, których czas dostawy przekracza 5-8 dni roboczych na stronie produktu. -
Płać bezpiecznie za pomocą
- Kup 2 za €36,26 za sztukę i zapisz 2%
- Kup 5 za €35,52 za sztukę i zapisz 4%
- Kup 10 za €34,78 za sztukę i zapisz 6%
Informacje
Zawsze rozładowana bateria do końca dnia? Często jesteś w trasie, czy po prostu nie masz ochoty za każdym razem wieszać smartfona na ścianie? Z tym pięknym power bankiem zawsze masz w kieszeni kilkanaście doładowań swojego iPhone'a lub smartfona!
Power bank posiada dwa porty wyjściowe, dzięki czemu możesz ładować wiele urządzeń jednocześnie. W razie potrzeby dostępne są również dwie diody LED, które zapewniają dodatkowe oświetlenie.
| Specyfikacje | |
| Rodzaj: | Power bank / akumulator awaryjny |
| Kolor: | Czarny |
| Typ Baterii: | litowo-jonowa |
| Pojemność: | 20 000 mAh |
| Koło życia: | 900 doładowań |
| Wejście: | USB-C 5V/1A |
| Wyjście: | 2x USB 5V/2,1A |
| Przełącznik włącz / wyłącz: | tak |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak, wyświetlacz LED |
| Wbudowana latarka: | Tak, podwójna latarka |
| Odporny na wstrząsy: | tak |
| Odporny na zachlapanie: | tak |
| Pyłoszczelny | tak |
| Waga: | 186 gramów |
| Wymiary: | 109,8 * 60,9 * 30,6 mm |
| Kompatybilny z: | Większość smartfonów (iPhone, Samsung, Windows Phone, BlackBerry OS, HTC, Sony,...) |
| Pakiet zawiera: | 1x akumulator awaryjny Mini Powerbank 30.000 mAh; 1x kabel ładujący 1x Instrukcja! |
Dzięki jednej pełnej baterii tego powerbanku możesz w pełni naładować swój smartfon do pięciu razy.
ProductID:
212213910
Sposoby płatności
Recenzje
10,0
/ 10
Ik ben heel tevreden over mijn aankoop. De powerbank voelt erg duurzaam aan en laadt prima. Het is kwaliteit.
10,0
/ 10
Prima



